Skip to content

Paslaugos

Nuotolinis pacientų stebėjimas (RPM)

Nuotolinis pacientų stebėjimas (RPM) yra patikrintas ir veiksmingas būdas, kurį gali naudoti sveikatos priežiūros įstaigos, pacientams stebėti ir konsultuoti namuose, kuomet trūksta pajėgumų intensyvios pagalbos įstaigose.

Sėkmingas RPM priklauso nuo efektyvaus duomenų rinkimo, todėl dėvimi išmanūs įrenginiai ir kiti vartotojams skirti prietaisai, kurie yra gyvybiškai svarbūs stebint ir konsultuojant Covid-19 pacientus namuose.

Išmanūs sveikatos rodiklių stebėjimo prietaisai gali nuotoliniu būdu suteikti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams patikimą, naujausią informaciją apie pacientų būklę. Su šiais prietaisais planuojama rinkti visą spektrą duomenų, įskaitant:

Išankstinio įspėjimo balų sistemos (EWS)

NEWS2 pritaikymas namų sąlygomis stebimiems COVID-19 pacientams vertinti – technologinė produkto inovacija. Naudojant išmanių prietaisų renkamus rodiklius ir vartotojų atgalinio ryšio informaciją, COVID-19 sergančių pacientų ligos eigos prognozavimo modelis yra unikalus Europos Sąjungos mastu.

COVID-19 simptomai pagal sunkumą juos nuspėti:

Tokios balų sistemos (EWS) gali palengvinti gydytojų vertinimą ir veiksmingumą nustatant skubios pagalbos ar kritinės pagalbos poreikį, stebint sunkios būklės pacientus

Turite klausimų? Visada galite parašyti ar paskambinti, mes pasirenge padėti!

Play Video